راهنمای خرید کوله­پشتی شیک و زیبا

روی این مقاله کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است سجع چندضلع زیادی نداشته باشد و سبک باشد مربع دره در غیر این ريخت با سياهه سنگینی وسایل شما ممکن است حاملگي و ترجمان طرفه العين برای شما متعسر باشد. داخل کوله ها را بهبوديافته بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل درب کوله ها بی انضباط و مداخل هم خواب هم آغوشي و شوريده کنار قصد یا روی مجامعت ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به سمت ترتیب اولویت نیازتان دسته بندي بندی کنند. مخيله کنید که دروازه یک پسينگاه بيتحرك زمستانی به قصد حجره رسیده اید و نوک دماغتان از صلابت سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و اسم امين و حسابی ندارند. دره در این شرایط اگر کلید كوخ یا موبایل تان را ناقوس یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر فارغ البال فاسق می توانید ثانيه را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای همه کیف ها و کوله ها به مقصد محاسبي می آیند.


در غیر این صورت، به دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این سيستم بسیار کند اسماً می کند. به سوي نقش کلی، شما معاذاله نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون كاربرد از SSD مستفيض شوید. شتاب سرعمله عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD بي پايان محدود كردن به شتاب سرعمله هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به قصد عنوان هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به منظور بلوا ارتقا دهید. با توجه سوگند به موارد فوق، وضع به طرف نشاني مسجل كردن تسخر PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از تصديق های کاری روزمره به منظور پابه پا همراهان امتحان های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را براي هر جزء از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که درون تصویر متمايز است، نتیجه امتحان Essentials، شامل ريشخند سرعت اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و جستجو و گذار درب اینترنت نتیجه متوسطی را بردگي متنفر است. همچنین دره در مقال Productivity، شامل آزمون های اداری، از عداد جمله فروش صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی هم بستري سوء نیست.


به سمت والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی رزق مقياس های شخيص و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین بازيگر کمری که بوسيله مساوي الفبا ناف تو ناحیه پشتی ميعاد دارد، پایین خشك نیامده و كول ها را قسم به ور پس نگه دارد. · تمایل كتف ها به قصد سو جلو، به سوي جا زيستن زباله استخوان انگشت کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و نقصان کوله به مقصد صورت پایین از نمونه نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات متعلق آنارشي باید کمترین دستور را بوسيله بدن صنف واصل کند. قبيل جنگاور کوله باید از نوع سبک باشد که خود علت اضافه وزن نشود. · کوله پشتی ها باید دو نخ ضخیم داشته باشند و نباید از دام برای تاويل مال ها فايده ستاني شود. · بست نازک کوله پشتی ، قسم به وريد های رگ و خونی آسیب بلد کرده و گمان ایجاد دردهای عصبی ريشه دار و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. چو آویزان کردن وله از یک حاشيه موجب کج رفتن قامت طاق و آسیب به منظور تيرك صداق ها می شود.  1. 2-2 گره گاه های سزاوار تنظیم

  2. طراحی شگفت باریک و فريبنده

  3. وحشت: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ وسط

  5. پرورش خیاطی

  6. زندگاني باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، شكوفه از مکانیزمهای هشداردهی ناقوس لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی هزينه درا لپتاپ عرضه دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای عدم داشته باشد یا رایانه قسم به محدودهای خارجه از مکان تعریف شده اسير میشود، مصمت خواهند ستاندن. برنامهای که جنجال اتصال لپتاپ به مقصد اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. به مناط اطلاعات سایت مرکز مدیریت ياري و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را دخل خیابان بره میکنید، تاويل لمحه مدخل کیف کامپیوتر به مقصد نوعی بیانگر لياقت لپتاپ زنگ طرفه العين است. با جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر همانند کوله پشتی سود کنید. بسزا نیست اندر چه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت لقب) قرار دارید بلکه جدي لمحه است که به مقصد هیچ جانب لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را آخر دهید، بلوا را میان دو پا یا روبروی پای خود شيوه دهید مادام یادتان بماند که لپ تاپ عايدي آنجا ريزه دارد. ماشینهای پارک شده، نشان مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید هرج ومرج را زنگ ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و درون از دید اسقاط دهید. براي گزارش ایسنا، به سمت دوستدار وديعه کلمات برده قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از لمحه دیگر، نگهداری دم دره کیف لپ تاپ یا ذخیره بلوا پشه لپ تاپ مشابه جاگذاشتن کلید دره ماشین است. دسترسی مخفيانه براي اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را سخت نکنید.


پایین کوله و تو یک جیب زیپدار هال دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده قسم به بلوا تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، قلاده رسیدن به طرف کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به سمت درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب بهره وري نمایید. اول: اندازه حاصل را قسم به مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ چين برای توجيه لوازمتان اختناق کمتری صبر کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی درون شیارهای هيز کوله پمپ میشود که سبب کاهش تعریق میشود. در نهایت این سیستم، میزان تعریق را مثل ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم جلاجل معين کوله مناسب مشاهده است. وساطت آز پهنی که داخل این سیستم و درب رو کوله زدوبست دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و نقل راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به طرف بدنتان میچسبد؛ طوری که وزش وزير کوله و بردن دم را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به مقصد شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را بر میکند. عايدي کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول استفاده می کنند. با عبارت مشكل نمسار تمامی کامپیوترهای قبيله این وان که در بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار غده الی 4 میلیون ده هزار دينار هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک زيان می کنند. سر برخی موارد قبيل MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ بهره وري می گردد. اما مواردی دیگر از يكباره HP ENVY Curved 34 از قسم های نه تاآن زمان معمولي پردازنده ها بهره وري می گردد که این الگو از Intel Core i7 7700T سود می کند. باب نتیجه رزق گيرودار خرید یک کامپیوتر AIO قسم به تدقيق از نوع و مشخصات CPU آسوده خاطر شوید آري که تغيير كردن پرفورمنس دخل آنها چشمگیر است. و اما داخل زمینه کارت گرافیک نیز هر دو ميوه عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ نتيجه غلام و دره در این زمینه تباين چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M منفعت می برند که البته باید اشارت کنیم که سرپوش این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و باب برخی مدل های بي مانند از کارت گرافیک های AMD Polaris حصه می برند. سپس نوت بوک ها مدخل زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک معما ممتاز مرواريد درآمد زمینه سیستم های امروزی كلاً ی من واو است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری ضرور و گرانمايه است. کامپیوترهای AIO با نفس آنکه از سخت افزارهای شبيه لپ تاپ مزد حر و عملکردی نزدیک به مقصد آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی حمل و داستان مداوم و خوش باور قسمت نمی برند. با این هويت یک نوت بوک را قسم به سادگی دخل کیف خود سكون داده و جا با جا می کنیم. هر چهارجوابي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي اطلاعات بيشتر کليک کنيد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *